Zobacz

Zamknij

Blog

jadalnia z salonem

5 sposobów na oddzielenie jadalni od salonu

5 sposobów na oddzielenie jadalni od salonu

Otwarte przestrzenie doskonale wyglądają zarówno w niewielkich mieszkaniach, jak i dużych domach. Dzięki nim pomieszczenia wydają się przestronniejsze. Nierzadko jednak chcemy symbolicznie oddzielić od siebie przestrzenie, w których wykonujemy inne czynności. Problemem często jest zaznaczenie, gdzie zaczyna jadalnia, a gdzie salon. Jak podkreślić granicę między strefą relaksu a miejscem, gdzie jemy?

lakierowanie frontów meblowych

Czy warto zamontować lakierowane fronty mebli?

Czy warto zamontować lakierowane fronty mebli?

Wśród dostępnych na rynku materiałów do wykańczania mebli, lakierowane fronty zdobywają coraz większe uznanie ze względu na swoją wysoką jakość i wygląd.

buty w garderobie

Jak sprytnie przechowywać buty?

Jak sprytnie przechowywać buty?

Kolekcjonowanie dużej ilości par butów jest ulubionym zajęciem nie tylko kobiet, ale również mężczyzn. Dopasowanie obuwia do konkretnego stroju ma obecnie bardzo duże znaczenie. Niestety, przechowywanie większej ilości butów dla wielu osób jest dużym wyzwaniem. Klasyczne szafki na buty zazwyczaj są w stanie pomieścić tylko kilka par, natomiast luźne wrzucanie butów do szafy może skutkować ich zniszczeniem. Aby tego uniknąć, warto wyposażyć swoje mieszkanie w specjalne miejsce, w którym każda para butów znajdzie swoje miejsce.


wnętrze sypialni

W jaki sposób ustawić meble w sypialni?

W jaki sposób ustawić meble w sypialni?

Sypialnia to bardzo szczególne pomieszczenie. Jest to miejsce prywatne, intymne, przeznaczone na sen i wyciszenie. Sypialnia to ta sfera, w której czujemy się bardziej u siebie niż w jakimkolwiek innym pomieszczeniu w domu, dlatego warto zaaranżować ją w taki sposób, by sprzyjała odpoczynkowi i trosce o własny dobrostan.


kuchnia z wyspą

Jak zaaranżować kuchnię z wyspą?

Jak zaaranżować kuchnię z wyspą?

Kuchnia to bez wątpienia serce domu, a trendy wnętrzarskie kilku ostatnich lat jednogłośnie dążą do osiągnięcia jej piękna, minimalizmu i funkcjonalności. Jednym z najważniejszych symboli nowoczesnej kuchni jest wyspa, która stanowi centrum działań kulinarnych, choć równie dobrze sprawdza się w roli przestrzeni towarzyskiej, a nawet biurowej.


wnętrze garderoby

Jakie są zalety garderoby robionej na wymiar?

Jakie są zalety garderoby robionej na wymiar?

Garderoba na wymiar idealnie dopasuje się do oczekiwań i gustu. Będzie też dokładnie wpasowywać się w każdy zakamarek pomieszczenia. Do tego nada wnętrzu spójnego wyglądu i luksusowego klimatu.


mała garderoba

Jak zaaranżować małą garderobę?

Jak zaaranżować małą garderobę?

Zazwyczaj przyjmuje się, że minimalny wymiar garderoby to około 3-4 mkw. Jednak przy jej planowaniu ważny jest nie tylko sam metraż, ale i kształt pomieszczenia. Musi być ono na tyle szerokie, aby możliwe było swobodne korzystanie z półek, szuflad czy wieszaków.


łazienka

Jakie meble łazienkowe są obecnie w modzie?

Jakie meble łazienkowe są obecnie w modzie?

Meble łazienkowe pełnią istotną funkcję nie tylko pod kątem praktycznym, ale również estetycznym. Dzięki nim możemy nie tylko przechowywać niezbędne akcesoria i kosmetyki, ale także kreować wyjątkowy wygląd wnętrza.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb.